درباره ما

پله نورد امن ایرانیان

حدود ۲٫۵ میلیون ساختمان بدون آسانسور در کشور وجود دارد که تعداد قابل توجهی از این ساختمان ها قدیمی اند و امکان نصب آسانسور یا انواع بالابر را ندارند. محصولات متفاوتی برای این ساختمان ها در ایران ارائه شده، ولی بیشتر آنها خارجی و گران قیمت هستند و نمونه های داخلی نیز کارآیی لازم را ندارند.

با عنایت به این موضوع ، تیمی متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با حمایت شرکت فنی مهندسی تامکو به عنوان نامی مطمئن در صنعت آسانسور کشور و شرکت توسعه کارآفرینی بهمن پس از ۲ سال تحقیق و افزایش دانش در این حوزه با تاسیس شرکت پله نورد امن ایرانیان گامی مهم در مسیر برطرف کردن این نیاز برداشته اند.

شرکت پله نورد امن ایرانیان با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و حرفه ای و همچنین تجربه توسعه محصول پله نورد که از تکنولوژی تله کابین در آن استفاده می شود، هم اکنون توانمندی طراحی و ساخت انواع کابلراه از جمله تله کابین و تله سییژ های تفریحی و صنعتی را دارد. علاوه بر محصول پله نورد، شرکت پله نورد امن ایرانیان نوعی از آسانسور خانگی لوکس را توسعه داده که بهترین گزینه برای خانه های دوبلکس، تریپلکس و منازل بدون آسانسور است.

ما در شرکت پله نورد امن ایرانیان در نظر داریم که با ارائه محصولات با کیفیت و مناسب به مشتریان در حوزه کابلراه و آسانسور، تجربه نوینی برای مشتریان خلق کنیم و کسب رضایت آن ها را سر لوحه انجام کارهای خود قرار دهیم.